O nas

mgr. inż. Łukasz Jan Kukliński
konstruktor budowlany

Pracę w biurze konstrukcji budowlanych rozpocząłem w 2005 roku. Po 3 latach rozpocząłem własną działalność gospodarczą świadcząc usługi dla dużych biur projektowych oraz klientów indywidualnych.

W mojej pracy zajmuję się głównie konstrukcjami żelbetowymi (monolitycznymi oraz prefabrykowanymi), drewnianymi oraz stalowymi. Projektowałem duże kompleksy mieszkalne, stadiony, fabryki, hale, szkoły, domki rodzinne, jak również zajmowałem się rozbudowami oraz przebudowami istniejących obiektów.

W 2011 roku jako magister inżynier ukończyłem Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.

W 2015 roku uzyskałem uprawnienia państwowe konstruktora budowlanego.

Prywatnie jestem osobą szukającą nowych rozwiązań i maksymalnie optymalizującą swoją pracę. Wychodzę z założenie, że problemy istnieją po to by wynajdować na nie najlepsze recepty. Poza poświęceniem jako konstruktor realizuję się w fotografii.

Zespół specjalistów
 

Współpracuję z zespołem niezależnych konstruktorów budowlanych posiadających uprawnienia konstrukcyjne.

Anna Kuklińska
operator drona

Jestem licencjonowanym operatorem drona ze Świadectwem Kwalifikacji Personelu Lotniczego zdobytym w 2019 roku. Na co dzień pracuję jako fotograf. Wykonam i nagram loty dla inspektorów technicznych, inżynierów oraz specjalistów budownictwa, którzy będą potrzebowali rejestru filmowego lub zdjęć z wysokości.

Theme: Overlay by Kaira Extra Text
Białołęka, Warszawa, Polska